Троковицький Ліцей, Код Егрпоу 06671480

234 КЗпП України у разі пропуску з поважних причин строків, установлених ст.. 233 цього Кодексу, районний, районний у місті, міський чи міськрайонний суд може поновити ці строки. Після батьківських зборів, декілька батьків подали директору ОСОБА_4, письмову заяву, в якій вимагали відсторонити позивачку від класного керівництва та від уроків математики в класі, де навчаються їх діти. Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу. Перевірка фірми ТРОКОВИЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ у списках санкцій — відсутня інформація по особі або пов’язаних особах. За даними з податкових реєстрів України підприємство ТРОКОВИЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ, Інформація про особу відсутня в базі в реєстрі платників ПДВ і Відсутня реєстрація в Реєстрі неприбуткових установ та організацій.

троковицький природничо-екологічний ліцей

В частині позову про стягнення моральної шкоди, суд також відмовляє, оскільки дана вимога є похідною від первісної та не підтверджена доказами. Допускається цитування матеріалів без отримання попередньої згоди 0412.ua за умови https://lyceum24.zt.ua/ розміщення в тексті обов’язкового посилання на 0412.ua – Сайт міста Житомира. Проте, вдихнув нове життя не лише Троковицький ліцей, а й Оліївська, Некрашівська та Кам’янська гімназії, про що ми розповімо вам згодом.

Відгуки Про Троковицький Ліцей

Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер. Додайте перший відгук про Експерт Клімат Сервіс, системи кондиціонування та вентиляції. Кафедра економіки та підприємництва ЖДТУ яка організувала цей масштабний захід за сприяння ректорату ЖДТУ, Управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту ЖОДА, Управління освіти і науки ЖОДА привітали кожного переможця дипломами, грамотами та цінними подарунками. Номінанта конкурсу «За кращу творчу роботу» було нагороджено спеціальним подарунком від ректора ЖДТУ. 88 ЦПК України, суд стягує з позивачки на користь держави судовий збір в розмірі 107 грн.30 коп.

Яка Скорочена Назва Компанії 06671480?

Внаслідок подій, що відбулися, 04 вересня 2012 року позивачка потрапила до лікарні з нервовим зривом і з 04 вересня 2012 року по thirteen вересня 2012 року знаходилась на стаціонарному лікуванні. Внаслідок порушення законних прав та інтересів позивачки вона зазнала моральних страждань, нею втрачені нормальні життєві зв’язки, це вимагає від неї додаткових зусиль для організації свого життя. Вона втратила спокій і надію на відновлення справедливості, втратила ділову активність. Внаслідок звільнення з посади класного керівника та зменшення педагогічного навантаження істотно зменшилась заробітна плата позивачки.